חייגו עכשיו: 077-7080299

רווה אתגרים - המלצות לסדנאות גיבוש

המלצות לסדנאות גיבוש

סדנאות גיבוש משלבות את המהנה עם המועיל. הן מציעות פעילות חווייתית ואף מאתגרת הן לימים המוגדרים בכוונת מכוון להיות ימי גיבוש והן לימי כיף.

רווה אתגרים מציעה לכם מתכונות שונות של ימי גיבוש לרבות יום גיבוש עם טיולי שטח ופעילויות נוספות להעשרת החוויה ולהעצמתה. הסדנאות מובנות אבל הפעילות בהן נעשית באווירה חופשית ומשוחררת, כאשר הכול מיועד להעניק למשתתפים חוויה ייחודית, שמוצעת במתחם המיועד לפעילויות גיבוש קבוצתיות.

לרשותכם מבחר סוגים של סדנאות. חשוב לפנות וליצור קשר מבעוד מועד על מנת לקבל מידע נוסף אודות הסדנאות, ייעוץ לבניית יום גיבוש מלא, חווייתי ומשמעותי, ובחירה נכונה של סוגי הפעילות המתאימים לקהל היעד.

החברה מציעה סדנאות גיבוש לוועדי עובדים (מי שהשתתפו בהם עשויים להעיד על תרומם, הישירה והמיידית כמו גם לטווח ארוך), סדנאות גיבוש והעצמה, סדנאות ניווטים, סדנת בישול, סדנת חבלים בגובה, סדנת הישרדות, סדנאות רב יומיות ועוד. אפילו שמן של הסדנאות מעיד על תכניהן ועל רמת המורכבות והאתגר שבהן.

סדנת גיבוש כייפית ומאתגרת

בניגוד לימי כייף, החשובים אף הם לכל אדם ולכל ארגון, אשר על פי רוב ההשתתפות בהן היא פאסיבית למדיי, סדנאות גיבוש מאפשרות ואף מחייבות השתתפות אקטיבית. המעורבות הפעילה של משתתפיהן מהווה גורם מרכזי בחוויה ובהשפעה שלהן.

סדנאות הגיבוש מעשירות את המשתתפים בהן בערכים מוספים רבים, כגון: התנסות בעבודת צוות, שיתוף פעולה, התחשבות בזולת ועזרה לנזקקים ועוד.

ניתן לשלב בימי הגיבוש טיולים, ארוחות שטח, הרצאות ועוד- כל מה שמעשיר ומגבש.

לשהייה בטבע ולפעילות בו יש השפעה על החוויה שחווים בסדנאות. האוויר הפתוח, הטבע והנוף, גורמים למשתתפים להיפתח, ליהנות, לנצל במלואה את היציאה מהשגרה. סדנאות הגיבוש מוכחות זה מכבר כתורמות תרומה חשובה למילוי המצברים הנפשיים והגופניים של משתתפיהן. סדנאות אלה מוכיחות עוד דבר חשוב: כל תא אנושי, קטן או גדול ככל שיהיה, החל בזוג וכלה בקבוצות בני עשרות ואף מאות משתתפים, עשוי להפיק את המיטב מהסדנאות.

יום גיבוש עם טיולי שטח

אחת החוויות המהנות ביותר היא שילוב טיולי שטח. התנועה, המרחבים, האוויר הצח, הנופים – כל אלה מאפשרים למשתתפים לחוות את כל הטוב והיפה שבטבע. החוויה המשותפת מחזקת ומעצימה גם את החוויה האישית ומוסיפה לה ערך מוסף חשוב ורב.

האתר מציע, עיניכם הרואות והקוראות עדות לכך, מתכונות שונות של סדנאות גיבוש, מה שמאפשר לקבוצות בכלל ולוועדי עובדים בכלל, לתכנן יום גיבוש בכל פעם במתכונת שונה, מפתיעה ומרגשת.

על מנת לאפשר למשתתפים להפיקו למצות את מלוא הפוטנציאל הגלום במתחם וליהנות מהדרכה ומליווי מקצועי ביותר של המדריכים, רצוי לתכנן את הסדנה ולקבוע את תכניה מבעוד מועד.

השתתפות בסדנת גיבוש היא, הלכה למעשה, השתתפות ביום כיף, אשר לבד מהנאה מותיר את רישומו עוד ימים רבים לאחר סיומה.

צור קשר
חייגו: 077-708-0299

שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.

מגוון פעילויות מהנות ומאתגרות ברווה אתגרים