חייגו עכשיו: 077-7080299

רווה אתגרים - מי השף – יום גיבוש קולינרי

ניפגש בשעות הבוקר לתחרות הכנת ארוחת בוקר המשתתפים יחולקו לקבוצות - כל קבוצה צריכה להכין את הארוחת בוקר הטעימה ביותר תוך עמידה בזמנים ובהוראות השף.

לרשות הקבוצה מבחר של מצרכים טאבון כיריים, מחבתות, סירים וכלי הגשה. הקבוצה המנצחת היא זו שתכין את המטעמים הטובים ביותר תוך מתן דגש על עמידה בזמנים, טעם, נקיון וצורת הגשת הארוחה/

לרשות הקבוצה עומדים מגוון עזרים ומוצרים איכותיים בתום המשימה נהנה מהתוצר הסופי.

לאחר שאכלנו והתמלאנו כיאה ליום מלא מטעמים נכנס לסיור שיוסיף לנו קצת פלפל בחוות התבלינים, החווה יושבת בשטח חקלאי יפיפה ובה מאות סוגים שונים של תבלינים נערוך סיור ונעבור הרצאה מעניינת איך משתמשים ביום יום בתבלינים ל"תיבול" חיינו. נלמד על צמחים כצמחי מרפא ועל תבלינים מיוחדים שישדרגו לנו כל ארוחה. בתו הסיור המענין נצא לשרוף קצת קלוריות לקראת האוכל הבא כיאה לימי גיבוש מפנקים וכיף….

לאחר הכרות קצרה ותדריך בטיחות, נצא רכובים לטיול ריינג'רים מדהים בטבע הסובב את בית לחם הגלילית. נעבור בין שדות פורחים, ונעבור בשטח במקומות טובלים בירוק ומים. לאחר כשעה וחצי נשוב לבית לחם הגלילית שם פרוסה עבורנו אם במבנה טמפלרי או על כר דשא תחת עצי אלון עתיקים ארוחת צהריים בשרית עשירה וכשרה.

לאחר שהבטן כבר מלאה ואנחנו יודעים שאנחנו לא נוהגים…נסע דקות מספר ליקב מיוחד הנמצא בעמק היפיפה. בין שדות וכרמים נמצא לו יקב ייחודי, יקב זה נחשב כיום מותג משגשג בענף היין הישראלי בשל ייצור יינות איכותיים תוך הקפדה מתמדת, על אף גילו הצעיר, מהווה מודל בקרב יקבי בוטיק בארץ.

במקום נערוך סיור מקיף וטעימות ביקב ,נקבל הסבר על תהליך הייצור ותוך כדי טעימות נבין כיצד יין אחד שונה ממשנהו.

בתום היום כיף נפרד לשלום ותחזרו הביתה אחרי יום ממלא נפש וקיבה…

משך הפעילות הינה כ 7 שעות מינימום משתתפים- 20

צור קשר
חייגו: 077-708-0299

שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.

מגוון פעילויות מהנות ומאתגרות ברווה אתגרים