חייגו עכשיו: 077-7080299

רווה אתגרים - ימי גיבוש במדבר

ימי גיבוש במדבר

לצאת מהעיר הגדולה, לנסוע יחד נסיעה ארוכה, להריץ בדיחות, להשמיע סיפורים, לשיר להיטים, לנשנש חטאים קטנים ולהגיע למדבר. אם מדובר בטיול מטעם מקום העבודה או סתם טיול לגיבוש המשפחה המורחבת – המרחבים, הנוף, הפעילויות האתגריות, השקט, השלווה, האווירה והניתוק יעשו את העבודה.

המדבר הוא המקום לפעילות גיבוש מכל סוג. אספנו בשבילכם כמה רעיונות לימי גיבוש מוצלחים במיוחד- אם תמלאו חלק מהם הגיבוש יוכרז כהצלחה.

  1. אל תמהרו לחזור הביתה – שימו לב – מי שמגיע למדבר נשאר במדבר. אל תיסעו סתם לעוד יום כיף בים המלח סעו לכמה ימים – ללילה אחד לפחות ותרוויחו כמה ימי כיף מגבשים ובלתי נשכחים. לא שווה לעשות את כל הדרך ובערב להתפזר לבתים.
  2. שימו דגש על פעילות מגבשת – הנוף, האווירה והטיולים יעשו את העבודה אך מדי פעם זכרו לתת דחיפה קלה להווי ולטפח את אווירת הביחד. כבר בדרך הארוכה הכינו משחקי חברה וכיף ומדי פעם כשתעצרו לפיקניק, הגניבו משחקון שימריץ את העניינים.
  3. מסלול טיול קל באזור עין גדי יתרום מאד לאווירה. גם אם יכולים להישבע שכולם מיטיבי לכת, אל תסמכו על זה מראש. ישנם אין סוף מסלולי טיול קצרים גם למי שאינם מטיבי לכת באזור המדבר. מסלול עם נוף, ערך מוסף, או מקור מים ישפר מאד את החוויה. בידקו מהן ההעדפות של המטיילים והחליטו מה עדיף.
  4. שלבו פעילות ערב – במדבר ישנם לא מעט מוקדי עניין פעילים בשעות הערב ואפילו החשיכה. מי שלא ראה את קסם המדבר בלילה יחווה לראשונה בחייו פלא עוצמתי. סעו למיקום מיוחד ממנו תצאו לטיול לילה. בטרם היציאה לטיול בחרו פעילות מגבשת לשחרור האווירה וערכו פיקניק קטן. אחרי שכולם ישתחררו צאו לטיול לילי במדבר, ללא ספק חוויה חד פעמית. ישנם טיולים ליליים הכוללים תצפיות כוכבים מאלפות וכאלה הכוללים תצפיות על בעלי חיים.
  5. ארגנו ארוחות בסגנון פיקניק – כל אחד מביא משהו וכולם חולקים, זה תמיד הכי טעים, מגוון, נעים ומעודד תקשורת.
  6. לאחר הטיול הלילי השתדלו לישון יחד – לינה תחת כיפת השמיים באתר קמפינג מדברי היא הבחירה הטובה ביותר לטיול מדברי מגבש. אם אתם בין המפונקים הקפידו להזמין לינה במקום שמאפשר לכם להיות יחד ושיש בו נקודת התכנסות משותפת קרובה ונוחה לכולם כדי שלא כולם יתפזרו ישירות לחדרים עם ההגעה למקום הלינה. זה הזמן למסיבה.
  7. ביום המחרת שלבו פעילות אתגרית מיוחדת – החל מטיול ג'יפים לבעלי הלב החלש וכלה בדברים יותר אקסטרימיסטיים, ועל זה כבר כדאי לפרט.

טיול במדבר - פעילויות אקסטרים במדבר:

פעילות אקסטרים כשלעצמה מעודדת גיבוש. כיבוש האתגר, האדרנלין, הראשוניות והעוצמה של החוויה, שותפות הגורל ותחושת הביחד – את כל אלה ניתן להגשים על ידי פעילויות אקסטרים רציניות יותר ופחות. אז מה אפשר ומומלץ לעשות שם?

טיולי ג'יפים: ניתן לעשות בכל פינה, בכל שעות היממה ובכל רמות האתגר. הבחירה כמה רחוק ומאתגר ללכת היא רק שלכם. ניתן לעשות את הטיולים בכל רחבי הנגב, ים המלח ומדבר יהודה, גם בזמן חופשה באילת, ביום ובלילה.

סנפלינג: לא כולם בנויים לזה אך מי שעושה זאת מתמכר לחוויה. לא מעט מסלולי טיול במדבר כוללים טיפוס בסנפלינג. וודאו כי כל החבר'ה כשירים, מסוגלים ורוצים לרחף בין שמים וארץ. אם בא לכם לקחת זאת עוד צעד קדימה בחרו בסנפלינג בשעות החשיכה – כן, ישנם טיולים ליליים שכוללים גם ריחוף בין שמים לארץ לאור הירח והכוכבים כשתהום שחורה פרושה מתחת ושמים מרחפים מעל.

מסוק: מי שנהנה מהיעדר הגבלה תקציבית יוכל לשלב טיסה במסוק בשמי המדבר – הנוף עוצמתי, החוויה מדהימה והתוצאה מהנה ביותר.

אופניים: הטרנד של אופני שטח כבר מזמן חדר למחוזותינו. טיול אופניים במדבר הוא פעילות מגבשת ומומלצת המתאימה כמעט לכולם.

גמלים: מה יותר מתבקש במדבר מאשר רכיבה על גמל? לכו על זה ותיהנו מאד.

צור קשר
חייגו: 077-708-0299

שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.

מגוון פעילויות מהנות ומאתגרות ברווה אתגרים