חייגו עכשיו: 077-7080299

רווה אתגרים - הפקת אירועי חברה

הפקת אירוע חברה

אירוע חברה הוא לא סתם עוד אירוע בלוח השנה אלא אירוע מיוחד כזה המאפשר לעובדים בחברה לצאת מהעניבה והחליפה וליהנות ביחד עם שאר העובדים. הפקת אירוע חברה מצריכה תכנון מוקדם. חברה בעלת ניסיון בתחום תאפשר לכם לעצום עיניים לרגע להניח את המחלוקות בצד ופשוט ליהנות. מהו אירוע חברה? בתקופה האחרונה יותר ויותר חברות מודעות לנושא של הפקת אירוע חברה. הפקת אירוע חברה נוצר מתוך הצורך של ההנהלה לשמור על המשאב היקר ביותר שלה – העובדים. אמנם בראש ובראשונה העובדים צריכים להגיע למקום העבודה ולבצע את עבודתם בצורה הטובה ביותר, אבל אין ספק כי יש חשיבות רבה להשקיע בעובדים על מנת לראות תוצאות טובות. כל מנהל יודע כי עובד מרוצה הוא עובד טוב אשר דואג לחברה ומגלה אחריות. מכאן החשיבות של אירוע עבור עובדי החברה.

ארגון אירוע עבור עובדי החברה יסייע לעובדים לצאת מהמתח להירגע ולגלות צדדים חדשים אצל חבריהם לעבודה. ימי כיף מהווים אפשרות עבור העובדים להרגיש שהם חלק מחברה ויכולים להפוך למסורת. הפקת אירועים לחברה מתחילה בהבנה של המנהלים כי הם צריכים לאפשר לעובדים שלהם ליהנות מתחושת שייכות למקום העבודה ולא רק לראות במקום העבודה מקום אליו הם מגיעים כדי להתפרנס ותו לא. הפקת-אירוע-1 חשיבות התכנון הנכון מה יגרום לעובדים לעזוב את לוח הזמנים העמוס שלהם ולהתמסר לתוכניות שהכינו עבורם – תכנון נכון. כמו בכל דבר בחיים, גם כאן יש חשיבות רבה לנושא התכנון. תכנון נכון יכול להפוך מסתם עוד אירוע לעובדים לאחד שייזכר לתקופה ארוכה. לא משנה איזה אטרקציה תכננתם לעובדים, תכנון מוקפד יגרום להם לחשוב בצורה חיובית על הארגון ולראות את עצמם שייכים לו.

כיום ניתן להשכיר ציוד לאירועים במגוון רחב של חברות ובאיכות שלא ראינו בעבר, אין עוד צורך “להיגרר” עם כסאות או שולחנות מהבית. פתרונות בנושאים אלו ניתן למצוא אצל כל חברה להשכרת ציוד לאירועים ובמיוחד בכאלו המשכירות ציוד יוקרתי שיהפוך כל מקום שומם לשוקק חיים בפחות משעות ספורות. כאמור, יש חשיבות רבה לתכנון אירוע חברה. תכנון אשר יוביל לאירוע מוצלח ויהפוך הן את עובדי החברה והן את המנהלים למרוצים יותר.בעת תכנון האירוע אחד הדברים החשובים ביותר שיש לזכור זה המיקום. הרי, זה לא ממש מקרי שהאירוע לא נערך בעבודה אלא מחוץ למקום העבודה, זאת כדי לאפשר לעובדים להתנתק משגרת היום ולאמץ שגרה חדשה גם אם מדובר בכמה שעות.

על מנת לערוך אירוע שישאיר רושם על עובדי החברה, יש ללמוד על ההעדפות שלהם כדי לאפשר להם ליהנות כמה שיותר. הנאה היא חלק בלתי מבוטל ולכן יש להשקיע מחשבה רבה בתכנון. הדרכים לחיזוק הקשר בין העובדים חיזוק הקשר בין העובדים נחשב לחשוב ביותר הן עבורם והן עבור מקום העבודה. ככל שהעובדים ייהנו מהעבודה שלהם, יהנו לבלות בחברת שאר מכריהם לעבודה, כך תעלה רמת התפוקה. לפיכך, יש קשר ישיר בין סביבת העבודה למצב הרוח של העובדים. מכאן החשיבות הרבה למצוא פעילות מתאימה עבורם.

אם פעם אירוע היה מסתכם בהזמנת מקומות למסעדה, היום יש מגוון פעילויות וסדנאות שונות המאפשרות לבחור מבין ההיצע הרב. הבחירה צריכה להיעשות בצורה מושכלת ובהתאם להעדפה של עובדי הארגון. בסופו של דבר, אי אפשר להכריח את העובדים להשתתף, בפעילות בה הם לא ישתפו פעולה ולכן יש למפות את רצונותיהם על מנת ליצור עבורם סביבה נעימה ככל הניתן – כך הם ישתפו פעולה והמנהלים ישיגו את המטרה.

בכל מקום עבודה, תמיד, נמצא עובדים אשר יעדיפו את מקום המפגש שהם הם רגילים אליו, אך עלינו בתור מנהלים ומארגני האירוע מוטל הנושא של ההתחשבות בכלל עובדי החברה או לפחות ברוב המכריע, למרות ההרגל הבנאלי חלקם יעדיפו אכן לצאת למקום חדש שהם אינם מכירים ופה אנו יכולים לגוון בהפעלות מעניינות, ציוד איכותי לאירוע ושאר “הפתעות” שיגרמו להם הרגשה טובה עם הבחירה ועם זה שהם סמכו עלינו ואנחנו לא אכזבנו.

היום ניתן למצוא שפע של סדנאות שלא מזכירות כלל את הדרכים המסורתיות ליום גיבוש בקרב העובדים. עוד פעם מסעדת בשרים? תשכחו מזה! היום ניתן ליהנות משלל אטרקציות ההופכות את יום הגיבוש לחוויה בלתי נשכחת ואת העובדים למרוצים. אילו סדנאות ניתן למצוא? סדנאות בישול ואפייה: היום נדמה כי כולם רצים אחר הסינר במטרה להיות אייל שני או חיים כן אבל אירוע חברה מחזיר את הכיף למטבח ומאפשר ליהנות מבישול מאכלים שונים ביחד.

חווית הבישול המשותפת תורמת לחיזוק הקשר בין העובדים, שכן הם צריכים לחלוק את המידע עם אחרים על מנת לגרום למשימה להתבצע בצורה הטובה ביותר. שיתוף פעולה במהלך הבישול יהפוך אותם לצוות מנצח ויאפשר לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר.

משחקי אתגר וחשיבה: דרך נוספת לגרום לעובדים לעבוד ביחד היא באמצעות משחקי אתגר וחשיבה. בדומה לחשיבה מאומצת באמצע ישיבה הדורשת עבודת צוות, גם כך משחקי אתגר מפעילים את החשיבה ודרושים מעורבות מבחינת העובדים.

צור קשר
חייגו: 077-708-0299

שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.

מגוון פעילויות מהנות ומאתגרות ברווה אתגרים