חייגו עכשיו: 077-7080299

טיול שטח בצפון

המלצות על אטרקציות באזור הצפון

טיול שטח הוא ללא ספק האטרקציה המושלמת למבקרים באזור הצפון. זו אטרקציה שמתאימה לטווח רחב של גילאים. היא מיועדת לצעירים, בני זוג בחופשה רומנטית, הורים לילדים, קבוצות, תיירים ואפילו מבוגרים בגיל הזהב. טיולי שטח מאפשרים לגלות את הקסם של אזור הצפון ולהיחשף לחוויות חדשות. הטיול יוצא מאתרי טבע נהדרים באזור הצפון ורמת הקושי שלו נבחרת לפי קהל היעד.
היתרון המרכזי של טיול שטח בצפון בא לידי ביטוי בשילוב בין הנאה ואתגר. בניגוד לאטרקציות אחרות שמחייבות את המבקרים להישאר פאסיביים, כאן מדובר על פעילות שהיא חלק בלתי נפרד מהאווירה באזור הצפון. בנוסף, לא צריך להכיר מראש את האזור על מנת ליהנות מהיתרונות של הטיול. כל טיול מועבר על ידי מדריך מנוסה ואפשר לעבור אותו בעונות שונות של השנה.

מציבים את הבטיחות בראש סדר העדיפויות

טיול שטח נחשב לאטרקציה בטיחותית לחלוטין. חברות שעוסקות בתיאום אטרקציות באזור הצפון מציבות את הבטיחות בראש סדר העדיפויות, ולא מתפשרות עליה גם בטיולים ארוכים במיוחד. ניתן להתרשם ממסלולי הטיולים באתרי האינטרנט שעוסקים בתחום ולקבל המלצות מאנשים שכבר סיימו את המסלול. אפשרות אחרת היא לתכנן חלק מהמסלול באופן עצמאי, או לצאת לטיולי שטח שמשלבים הליכה רגלית, רכיבה על סוסים ונסיעה בטרקטורונים או ג'יפים.

טיול שטח יכול לשנות לחלוטין את כל מה שחשבתם על אזור הצפון. הטיולים נערכים במקומות עם ערך מוסף ובמסלולים שעוברים דרך שמורות טבע מוכרזות, צבעוניות ובעלות משמעות מיוחדת. אפשר להשוות בין המאפיינים השונים של טיולי סגווי וטיולי ריינג'רים, או לשמור את האטרקציה לימי גיבוש מיוחדים. בסופו של דבר, השאיפה היא להפוך את הטיול לאירוע חיובי ולסיים אותו עייפים אך מרוצים.